Armatura Instalacyjna

Rozdzielacze do ogrzewaniapodłogowego MTI INOX 1”2-12 sekcji (+1)

Armatura Instalacyjna

Rozdzielacze do ogrzewaniapodłogowego MTI INOX 1” 2-12 (+1) sekcji

Rozdzielacz (uzbrojony) ze stali nierdzewnej MTI INOX 1” 2-12 sekcji (+1).

Rozdzielacze MTI INOX 1” do ogrzewania lub chłodzenia płaszczyznowego o ciśnieniu roboczym 6 bar i temperaturze pracy do 90°C składają się z belki zasilającej i powrotnej wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304, która cechuje się doskonałą trwałością i odpornością na korozję. W zależności od zapotrzebowania rozdzielacze MTI INOX obsługują od 2 do 12 obwodów. Każdy rozdzielacz posiada 1 dodatkową sekcję z odpowietrznikiem i kurkiem spustowo-napełniającym z wyjściem na złączkę do podłączenia węża elastycznego . Do rozdzielacza można podłączyć wszystkie rodzaje rur z tworzyw sztucznych, w tym wielowarstwowych np. typu PEX jak również miedzianych. Zalecamy podłączenie rur pex za pomocą Adaptera 16x¾” Pex-Al.-Pex (zobacz produkt). Rozdzielacze MTI INOX charakteryzuje niezawodny przepływ oraz dobre podejście pod klucz, którym dokręca się poszczególne obwody.

Zastosowanie

 • Budownictwo jednorodzinne i mieszkaniowe
 • Małe i większe obiekty użytkowe

Dlaczego opłaca się zainwestować w rozdzielacz uzbrojony marki MTI?

W nowoczesnym budownictwie ogrzewanie podłogowe jest już niemalże standardem zarówno w przypadku mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i obiektów użytkowych (np. biur, magazynów, lokali gastronomicznych, ośrodków sportowych, szpitali itp.). Montaż podłogowej instalacji grzewczej to doskonały sposób na optymalizację kosztów utrzymania budynku oraz podniesienie wartości nieruchomości.

Wiele z dostępnych w naszej ofercie rozwiązań wyprodukowanych zostało przez renomowane marki takie jak Eraqua, Suprera czy Austria Email. Starannie wyselekcjonowany asortyment dopełnia nasza własna linia produktowa MTI. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonale wykwalifikowanej kadrze specjalistów jesteśmy w stanie dostarczyć najwyższej jakości rozwiązania, czego doskonałym przykładem jest rozdzielacz uzbrojony MTI INOX na 2 do12 odwodów. Zaprojektowany z myślą o branży hydraulicznej rozdzielacz jest nieodłącznym elementem nowoczesnych instalacji grzewczych takich jak cieszące się coraz większą popularnością ogrzewanie podłogowe.

W trakcie produkcji wykorzystywana została stal nierdzewna AISI 304, która ze względu na występujące w tym stopie domieszki niklu i chromu posiada znakomite właściwości antykorozyjne. Jedną z największych zalet rozwiązań naszej marki MTI jest to, iż są one kompatybilne z asortymentem wspomnianych wcześniej marek partnerskich. Warto zaznaczyć tu, że dostępny w naszej ofercie zestaw z rozdzielaczem uzbrojonym na 2 do 12 odwodów zawiera dodatkowo 2 uchwyty mocujące, 2 odpowietrzniki ręczne, 2 zawory spustowe z nakrętką oraz przepływomierze i wkładki termostatyczne M30x1,5. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych rozwiązań każdy z naszych rozdzielaczy przechodzi wnikliwą kontrolę szczelności oraz jest w stanie pracować z cieczą o zawartości do 50% glikolu. Inwestycja w profesjonalny rozdzielacz uzbrojony MTI INOX to świetny sposób na uniknięcie problemów związanych z wątpliwą trwałością niższej jakości zamienników.

Dane techniczne

 
 • Ciśnienie robocze (max.): 6 bar
 • Temperatura pracy (max.): 90°C
 • Rozstaw sekcji: 50 mm
 • Rozstaw belek: 210 mm
 • Materiał: stal nierdzewna AISI 304

Zestaw zawiera

 
 • Belka INOX: górna - zasilająca, dolna - powrotna: 2 szt.
 • Uchwyty z zestawem śrub mocujących: 2 szt.
 • Przepływomierze: wg. ilości sekcji
 • Wkładki zaworowe termostatyczne M30x1,5: wg ilości sekcji
 • Nyple redukcyjne GZ 3/4"x1/2": wg. ilości sekcji
 • Zawory spustowo-napełniające z nakrętką: 2 szt.
 • Odpowietrzniki ręczne: 2 szt.
 • Korek GW 1": 2 szt.

Rozdzielacz w poszczególnych konfiguracjach od 2 do 12 sekcji (+1)

Opakowanie rozdzielacza