Eraqua - kolor - logo / multiinstal.pl

Eraqua oferuje nowoczesne i zaawansowane technologicznie systemy uzdatniania i filtrowania wody. Organizm człowieka składa się w około 70 %-ach z wody, dlatego dbamy, aby woda spożywana lub ta przeznaczona do mycia była jak najlepszej jakości. Chroń swoje sprzęty przed kamieniem osadowym. Zadbaj o zdrowie swoje rodziny. Oczyszczanie wody jeszcze nigdy nie było takie skuteczne.

Jakość wody w domach nierzadko pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście problemem nie są zanieczyszczenia, do których dochodzi incydentalnie, na przykład w wyniku awarii. Za to nierozwiązanym do dziś, powszechnym kłopotem jest twardość wody dostarczanej przez wodociągi. Ma ona wpływ na codzienne życie domowników, a także działanie sprzętów AGD i instalacji centralnego ogrzewania. Dlatego coraz więcej osób zwraca swoją uwagę na nowoczesne systemy uzdatniania wody. Są one jednym z najlepszych sposobów na poprawienie jej jakości, a przez to zwiększenie komfortu życia jej użytkowników.

 

Dlaczego warto zmiękczać wodę w domu za pomocą systemów filtrowania i zmiękczania wody?

 

Uznaje się, że twarda woda nie jest zagrożeniem dla zdrowia człowieka. Specjaliści jednoznacznie stwierdzają jednak, że zbyt jest jedną z przyczyn pogorszenia kondycji skóry oraz włosów. Domowe stacje zmiękczające wodę mają więc znaczenie dla naszego zdrowia . To tylko jeden z powodów, dlaczego warto zdecydować się na tego typu urządzenie montaż stacji zmiękczającej wodę w Twoim domu.

Innym istotnym czynnikiem jest funkcjonowanie sprzętów AGD oraz redukcja zużycia detergentów używanych w gospodarstwach domowych. Przez twardą wodę powstaje osad kamienny, który niszczy ekspresy do kawy, pralki, czajniki elektryczne itp. na dodatek może zaszkodzić instalacjom oraz kotłowni. Miękka woda ma silne działanie spieniające dlatego dzięki stacją zmiękczającym za oszczędzisz bardzo drogie proszki i płyny a Twoje ubrania będą miękkie jak nigdy dotąd.

Na koniec trzeba jeszcze wspomnieć o smaku wody i przydatności do spożycia. Z pomocą systemów filtrowania wody znacząco polepszają się walory smakowe. To z kolei wpływa również na przygotowywane potrawy. Osoby, które zdecydowały się na domową stację zmiękczania uzupełnioną o system odwróconej osmozy z mineralizatorem wody w większości zrezygnowały z zakupu napojów niegazowanych w plastikowych butelkach. A to przyczynia się też do ochrony środowiska.

 

Urządzenia zmiękczające – domowe stacje zmiękczania wody

 

W naszym asortymencie można znaleźć starannie wyselekcjonowane urządzenia. Wyróżniają się one pod względem trwałości, pojemności, energooszczędności oraz estetyki wykonania. To idealne do użytku domowego systemy filtrowania i zmiękczania wody, które nie zawiodą żadnych oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Pochodzą one od uznanego w branży producenta, jakim jest Eraqua. Markę z pewnością kojarzą wszyscy, którzy kiedykolwiek interesowali się profesjonalnymi domowymi stacjami zmiękczania wody.

Budynki jednorodzinne oraz małe obiekty użytkowe zyskają najwięcej dzięki markowym urządzeniom. Są one specjalnie dostosowane do potrzeb stosunkowo niewielkich domostw. Aby domowa stacja zmiękczania wody nie sprawiała żadnych problemów w eksploatacji, została wyposażona w intuicyjny sterownik z wyświetlaczem LCD. Dzięki niemu można od razu zorientować się o aktualnym trybie pracy oraz przepływie wody . Zaprogramowanie go zaś nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Wystarczy zaznajomić się z instrukcją obsługi. To kolejna z licznych zalet systemów uzdatniania i zmiękczania wody marki Eraqua, którą doceniło tysiące użytkowników w całej Polsce.

 

Bezpieczna w użyciu domowa stacja uzdatniania wody

 

Wszystkie urządzenia cieszą się dużym uznaniem nie tylko ze względu na poziom ich wykonania i wydajność, ale również całkowite bezpieczeństwo podczas eksploatacji oraz niezwykłą skuteczność. Potwierdza to certyfikat przyznany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. Jest on dowodem na możliwość kontaktu stacji z wodą przeznaczoną do spożycia. Pośrednio oznacza również, że domowa stacja uzdatniania i zmiękczania wody spełnia swoje zadanie w najlepszy możliwy sposób.

 

Markowe stacje zmiękczania wody za niewielką cenę

 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była konkurencyjna pod każdym względem. Dlatego systemy uzdatniania, filtrowania i zmiękczania wody można nabyć w korzystnej cenie. Warto przy tym dodać, że urządzenia pochodzące od Eraqua cechują się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Wobec tego praktycznie każde gospodarstwo domowe może sobie pozwolić na inwestycję w skuteczne rozwiązanie w zakresie zmiękczania wody.

Wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi systemami uzdatniania i zmiękczania wody zachęcamy do składania zamówień na prezentowane produkty. Z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania. Jeśli mają Państwo pytania na temat urządzeń zmiękczających wodę, prosimy o skontaktowanie się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w wyborze modelu domowej stacji zmiękczającej.