Austria Email jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości podgrzewaczy wody w Europie i jedynym producentem zbiorników, który może poszczycić się własnym działem projektowania i produkcji wizjonerskich izolacji z włókniny do dużych podgrzewaczy i zbiorników buforowych. Wyroby wyróżnia ponadprzeciętna efektywność energetyczna i bardzo długa żywotność oraz długie okresy gwarancji.

Zasobnik ciepłej wody użytkowej – połączenie funkcjonalności i jakości  z oszczędnością pieniędzy

 

Nie bez powodu wysokiej jakości zbiorniki buforowe i zasobniki CWU w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością. Okazują się bowiem idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i przemyślane technologie poprawiające jakość codziennego życia. Warto przy tym wspomnieć, że zasobniki ciepłej wody użytkowej stają się również bardzo dobrą inwestycją, która pozwala zmniejszyć comiesięczne rachunki, szczególnie w sezonie grzewczym i tym samym szybko się zwraca. Dlatego też oferujemy naszym klientom trwałe oraz nowoczesne zbiorniki buforowe oraz zasobniki CWU uznanej austriackiej firmy Austria Email, które stanowią idealne połączenie starannego wykończenia z atrakcyjną ceną wysoką jakością oraz pewną gwarancją.

 

Kiedy warto zdecydować się na zbiornik buforowy lub zasobnik CWU?

 

To prawda, że odpowiednio dobrane zasobniki ciepłej wody użytkowej sprawdzą się w niemalże każdej nieruchomości i pozytywnie wpłyną na domowy budżet oraz komfort życia. Jako że zbiornik CWU magazynuje wodę, a także przez cały czas utrzymuje jej ciepło, okazuje się bardzo ekonomicznym rozwiązaniem pomagającym w szybkim ogrzaniu budynku w okresie jesienno-zimowym. Ponadto podgrzewacze do wody Austria Email świetnie sprawdzają się w połączeniu z różnymi systemami ogrzewania, co sprawia, że można się na nie zdecydować zarówno w nieco starszym, jak i nowoczesnym budownictwie. Warto jednak pamiętać o doborze zbiorników do potrzeb wszystkich domowników.

Decydując się na zbiornik CWU marki Austria Email, warto zauważyć, że w większości przypadków jest on zasilany do połowy przez inne źródło ciepła, co sprawia, że po jego wyłączeniu do dyspozycji domowników pozostaje zazwyczaj połowa wcześniejszej mocy. W przypadku zbiorników buforowych Austria Email można zdecydować się na podłączenie kilku różnych źródeł ciepła, które zapewniają wysoki komfort przez cały czas. Ponadto zbiornik buforowy bardzo dobrze kumuluje wytworzoną przez inne źródła energię, a także samodzielnie ogrzewa wodę, dzięki czemu często decydują się na niego osoby, którym zależy na niezawodnym działaniu i które chcą szybko ogrzać większe powierzchnie

 

O czym warto pamiętać, decydując się na podgrzewacze do wody Austria Email?

 

Zasobnik ciepłej wody użytkowej, który nie będzie wyróżniał się starannym wykonaniem i precyzyjnie dobranymi materiałami może nie sprawdzić się w swojej roli. Dzieje się tak, ponieważ tego typu zbiorniki są narażone na działanie wielu szkodliwych czynników, takich jak stały kontakt z wodą czy regularne wykorzystywanie podgrzewaczy. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że twarda woda w przypadku urządzeń o nieco gorszej jakości może powodować częstsze awarie i uniemożliwiać komfortowe korzystanie ze sprzętu. Ponadto w niestarannie wykończonych zbiornikach można spotkać się ze zjawiskiem korozji, które sprawia, że instalacja wymaga wymiany na nową.

Proponowane przez nas produkty, pochodzące od producenta Austria Email, wyróżniają się wykonaniem, w którym można dostrzec dbałość o wszystkie szczegóły. Dzięki temu zbiorniki cechują się niezawodnością i pozwalają na sprawne ogrzanie poszczególnych pomieszczeń czy bieżącej wody użytkowej. Ponadto oferowane urządzenia charakteryzuje intuicyjna obsługa, która po sprawnie przeprowadzonej instalacji nie wymaga od domowników żadnych skomplikowanych ingerencji. Dlatego też zasobniki sprawdzą się nawet w domach starszych osób, które nie czują się na siłach, by samodzielnie dbać o ogrzanie mieszkania.

 

Zbiorniki buforowe i CWU – jak utrzymać je w idealnym stanie?

 

Oprócz wyboru godnego zaufania producenta warto zwrócić uwagę na fakt, że zbiorniki CWU oraz buforowe wymagają regularnych kontroli i ewentualnych napraw lub czyszczenia. Nawet w przypadku inwestycji w droższy oraz niezwykle starannie wykonany sprzęt systematyczne prace konserwacyjne okazują się bardzo ważne dla bezpieczeństwa domowników i ich większej wygody. Dlatego też raz w roku warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która wykona między innymi dezynfekcję termiczną czy skontroluje sprawność anody ochronnej.