Oferta pracy

Terenowy Inżynier Sprzedaży

OFERTA PRACY

Multiinstal Sp. z o.o. jako  generalny przedstawiciel firmy Austria Email w Polsce, jednego z wiodących europejskich producentów wysokiej jakości zbiorników buforowych oraz podgrzewaczy i zasobników c.w.u., oraz dystrybutor urządzeń zmiękczających wodę i pomp obiegowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: województwa pomorskie, zach-pomorskie, kuj.-pomorskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie, siedziba firmy Trąbki Wielkie

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z kontrahentami B2B (odbiorcy hurtowi, sklepy, instalatorzy, projektanci)
  • Sporządzanie ofert
  • Prowadzenie działań marketingowych, prezentacji produktów, szkoleń
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów, nawiązywanie kontaktów
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych
  • Udzielanie fachowego wsparcia przy wyborze odpowiednich urządzeń lub rozwiązań
  • Analiza rynku, konkurencji, cen i różnic technicznych

Wymagania:

  • Posiadanie min. 2-letniego doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane kierunkowe - Instalacje sanitarne
  • Posiadanie umiejętności sprzedażowych, łatwości nawiązywania kontaktów swobodna komunikacja werbalna i pisemna oraz umiejętności interpersonalne
  • Wiedza techniczna pozwalająca na swobodną  komunikację z instalatorami
  • Inicjatywa i chęć samorozwoju
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  •  Umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Premię ściśle uzależnioną od zysku na sprzedaży
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Samochód
  • Komputer
  • Telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres