Zbiorniki buforowe i zasobniki CWU

Zbiorniki buforowe do pomp ciepła WPPS

Zbiorniki buforowe i zasobniki CWU

Zbiorniki buforowe do pomp ciepła WPPS

Zbiorniki buforowe WPPS

Zastosowanie

Nierzadko zachodzi potrzeba magazynowania znacznej ilości wody użytkowej, która musi zasilać domową czy firmową instalację. Standardowe rozwiązania w tym zakresie mogą nie wystarczyć. Dlatego polecamy uwadze zbiornik buforowy WPPS. Został on zaprojektowany z myślą o miejscach wymagających akumulacji wielu litrów wody jednocześnie.

  • Budownictwo jednorodzinne
  • Małe obiekty użytkowe

Zbiornik buforowy WPPS o dużej pojemności

Produkty z naszej oferty wyróżniają się znakomitymi parametrami. Wśród nich należy wymienić zwłaszcza pojemność oraz wysokie ciśnienie robocze. Dostarczamy modele zbiorników do wody zimnej o wymiarach od 742×670 mm do 1830×750 mm. Pomieszczą one 200, 300, 400 lub 500 litrów wody. W przypadku największego modelu ciśnienie robocze wynosi nawet 6 barów.

Trwały zbiornik do pompy ciepła

Marka Austria Email znana jest ze swojego przywiązania do jakości. Dotyczy ono nie tylko wydajności, ale również sposobu wykonania zbiorników buforowych WPPS. Do ich stworzenia użyte zostały solidne elementy z surowej blachy stalowej ( zbiornik wewnętrzny, płaszcz zewnętrzny), a także energooszczędna izolacja PU 50 mm. Całość pomalowano proszkowo, aby zapobiec powstawaniu korozji. W efekcie zbiornik buforowy do wody zimnej oraz ciepłej jest odporny na czynniki środowiskowe – zwłaszcza wilgoć – a nawet uszkodzenia mechaniczne, takie jak wgniecenia czy pęknięcia.

Akcesoria do zbiornika buforowego WPPS

Produkt idealnie współpracuje z nowoczesnymi pompami ciepła. Posiada dwa gniazda do montażu wkręcanej grzałki elektrycznej dolne na flanszy D180 i górne gwint 6/4”, kanał czujnika do zmiennego pozycjonowania, kołnierz o średnicy 180 mm z maską izolującą oraz usztywniony pancerz. To wszystko sprawia, że zbiorniki buforowe WPPS doskonale sprawdzają się właśnie z pompami ciepła. Warto dodać, że ich eksploatacja jest znacznie ułatwiona dzięki wbudowanemu termometrowi ATH.

Cena zbiornika do wody ciepłej oraz zimnej

Poprzez dobrą współpracę z austriackim producentem jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejszą z punktu widzenia klienta cenę zbiorników. Wobec tego z całą pewnością nie nadwyrężą domowego bądź firmowego budżetu. Na dodatek zbiorniki do wody zimnej i ciepłej z serii WPPS bezpośrednio przyczyniają się do obniżenia kosztów eksploatacji instalacji. Jest to możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji oraz licznym elementom wyposażenia.

Wszystkich zainteresowanych naszym asortymentem zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na każde pytanie związane ze zbiornikami do wody ciepłej i zimnej, a także pomożemy w wyborze właściwego modelu.

Dane techniczne i cechy

Dostępne warianty urządzenia WPPS

Typ

Pojemność (litry)

Wysokość z izolacją (mm)

Średnica z izolacją (mm)

Przyłącza (całe)

Waga (kg)

WPPS 200

200

1232

600

5/4

118

WPPS 300

300

1740

600

5/4

125

WPPS 400

400

1890

670

6/4

135

WPPS 500

500

1830

750

2

170

Przesuń palcem, by zobaczyć więcej →